Adwokat Maciej Belda

Prowadząc własną kancelarię adwokacką zależy mi na zapewnianiu pomocy prawnej najwyższej jakości, gdzie najważniejszą osobą jest klient i jego interesy.

Mając pełną świadomość obszerności polskich przepisów współpracuję z zaufanymi i doświadczonymi prawnikami, będącymi specjalistami w określonych dziedzinach prawa. Pozwala to na zagwarantowanie kompleksowego, rzetelnego oraz skrupulatnego doradztwa prawnego, w czasach skomplikowanych i stale zmieniających się uregulowań. Dużą wagę przywiązuję do kontaktu z klientem, dążąc przede wszystkim do prostego i zrozumiałego wyjaśniania często zawiłego języka prawnego, a także bieżącego informowania o stanie prowadzonej sprawy.

Zanim zostałem adwokatem ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz aplikację adwokacką przy Izbie Adwokackiej we Wrocławiu. Aby solidnie przygotować się do wykonywania tego zawodu w czasie studiów oraz aplikacji adwokackiej podejmowałem się zatrudnienia zarówno w dużych, jak i indywidualnych kancelariach adwokackich na terenie Wrocławia, a ponadto praktykowałem w Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej. Bogate doświadczenie zawodowe pozwala mi zapewnić klientom profesjonalną pomoc prawną, z poszanowaniem zasad etyki oraz tajemnicy adwokackiej.

Ofertę świadczonych usług prawnych kieruję do wszystkich podmiotów, w tym konsumentów; małych, średnich i dużych przedsiębiorstw; wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni; stowarzyszeń; fundacji, czy klubów sportowych. Nasza współpraca może polegać w szczególności na:

Prawnicy współpracujący z Kancelarią

Radca prawny Sylwia Belda

Radca Prawny Sylwia Belda jest absolwentką studiów prawniczych oraz ekonomicznych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Studiowała również w School of Business, na amerykańskiej uczelni VCU w Richmond w stanie Wirginia.

Od 2016 roku pozostaje radcą prawnym, wpisanym na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Jest specjalistą w zakresie prawa własności intelektualnej oraz szeroko pojętego prawa handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonowania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjnych oraz grup kapitałowych. Zawodowo zajmuje się prawnymi aspektami działalności podmiotów gospodarczych, dotyczących zwłaszcza kwestii optymalizacyjnych, compliance, przekształceń, fuzji, przejęć i podziałów. Ponadto, radca prawny Sylwia Belda uczestniczy w złożonych procesach inwestycyjnych związanych z pozyskaniem finansowania kapitałowego i dłużnego, włącznie z emisjami prywatnych ofert papierów wartościowych. Biegle posługuje się językiem angielskim, w tym prawniczym językiem angielskim.

Adwokat Marcin Duda

Adwokat Marcin Duda jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, jak również Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Pozostaje członkiem Polskiego Towarzystwa Prawa Sportowego z siedzibą w Poznaniu pod przewodnictwem prof. dr hab. A. J. Szwarca.

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z pracą w Wojewódzkim Inspektoracie Nadzoru Budowlanego we Wrocławiu adwokat Marcin Duda jest specjalistą z zakresu prawa budowlanego. Zajmuje się również stałą obsługą prawną firm budowlanych oraz deweloperskich, doradzając przede wszystkim w prowadzeniu bieżącej działalności. Ponadto, adwokat Marcin Duda jest ekspertem z zakresu prawa nieruchomości, w tym w szczególności w sprawach dotyczących zasiedzenia.

Adwokat Grzegorz Antczak

Adwokat Grzegorz Antczak jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Pełni również funkcję Wiceprzewodniczącego Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych przy Polskim Związku Piłki Nożnej.

Adwokat Grzegorz Antczak zajmuje się reprezentowaniem klientów w sprawach korporacyjnych i gospodarczych. Przede wszystkim zajmuje się bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem branży transportowej. Jest również ekspertem w sprawach podatkowych, zwłaszcza dotyczących podatku VAT. Ponadto, adwokat Grzegorz Antczak pozostaje specjalistą z zakresu prawa sportowego, posiadającym bogate doświadczenie zawodowe w funkcjonowaniu klubów oraz związków sportowych.

Jeżeli chcesz skorzystać z mojej pomocy serdecznie zapraszam do kontaktu
pod numerem telefonu: +48 665 093 001 bądź adresem mailowym: maciej.belda@adwokat-belda.pl
Powrót